مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در دیدار با اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل:
شهرداری خانه شهروندان است و ما افتخار می‌کنیم در خدمت شهروندان و اقشار مختلف باشیم.

 

   اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل با شهردار لاهیجان دیدار کردند.

   در این دیدار که ظهر روز یکشنبه ۲۹ بهمن با حضور رییس شورای اسلامی شهر در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، دکتر علیرضا وارسته، رییس نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل، ضمن تبریک به مهندس مسعود کاظمی، شهردار جدید لاهیجان و آرزوی موفقیت برای ایشان، با اشاره به تعامل نظام پزشکی با ادارات و مسوولین شهر افزود: این تعامل در سال‌های گذشته باعث رفع مشکلات موجود بوده است و امیدواریم این تعامل و هماهنگی به ویژه در مورد تابلو مطب‌های پزشکی و عوارض این تابلوها ادامه داشته باشد.

   رییس نظام پزشکی در ادامه با اشاره به سازماندهی تابلوهای شهر در سال‌های گذشته از طریق کمیته‌ تبلیغات نظام پزشکی که با عضویت نمایندگان نظام پزشکی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری، اداره ارشاد اسلامی و اصناف بود گفت: امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشد و نماینده شهرداری در جلسات این کمیته حضور فعال داشته باشند.‌

   مهندس کاظمی در این دیدار با بیان اینکه شهرداری خانه شهروندان است و ما افتخار می‌کنیم در خدمت شهروندان و اقشار مختلف باشیم، افزود: لاهیجان با حضور پزشکان حاذق و متخصص و مراکز درمانی و بیمارستان‌های جدید به یکی از قطب‌های پزشکی استان گیلان تبدیل شده است.

   شهردار لاهیجان گفت: ما معتقد به خرد جمعی هستیم تا بتوانیم بهتر برنامه‌ریزی کنیم. شهرداری لاهیجان آمادگی دارد با سازمان نظام پزشکی برای حل مشکلات پزشکان محترم تعامل کند.

   همچنین در این دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل در مورد مسائل شهری و تخصصی سخنان خود را مطرح کردند. از جمله مسایل مطرح شده شامل کمبود پارکینگ در سطح شهر به ویژه در مناطق تجاری شهر بود و دیگر وضعیت تردد در کوچه برق که پس از پیاده‌راه شدن با توجه به اینکه حتی آمبولانس هم امکان تردد ندارد،‌ هم برای بیماران بدحال مشکل آفرین بوده و هم باعث رکود کار همکاران در منطقه شده است.

   شهردار و رییس شورای شهر در ادامه با تشریح برنامه‌های عمرانی شهر اظهار امیدواری کردند که به‌زودی با افزایش پارکینگ‌های عمومی شهر و گشایش آزمایشی کوچه برق و بررسی میدانی موضوع، این مشکلات نیز مرتفع گردد. همچنین وعده‌ی گشایش دو خیابان عاقلیه و ۲۲ آبان به دنبال خریداری چند ملک در این دو منطقه مطرح شد.