• بایگانی دسته بندی : گفتگو

گفت‌وشنود با پزشک نمونه‌ی سال ۱۳۹۷

هرگز دغدغه‌ی اول بودن نداشتم

گفت‌وگو از دکتر نیکو مستوفی

انتخاب پزشک نمونه، اقدامی نمادین برای تجلیل از تلاش‌های خانواده‌ی پزشکی است. با تصمیم هیئت مدیره‌ی نظام‌پزشکی لاهیجان-سیاهکل در سال ۹۷، این خانواده فرصت یافت تا با آرای‌شان نشان دهند قدردان زحمات ارزشمند همکاری است که در دردها هم‌قدم است و ریتم ناخوش زندگی را خوب می‌شناسد. پزشک نمونه‌ی سال ۹۷ دکتر احمد اکرامی متخصص قلب؛ پزشک کاردان، موقر و امین که حضورشان مایه‌ی آرامش قلب شهر است. به بهانه‌ی این انتخاب برازنده، فرصت را مغتنم دانستیم و برای آشنایی بیش‌تر مخاطبین «ندای‌سپید» به گفت‌وشنود با ایشان نشستیم.

درود بر

به شهر و حرفه‌اش عشق می‌ورزید

گفت‌وگو با دکتر شهره علیدوست

دکتر نیکو مستوفی:

فروید می‌گوید: «وسعت شخصیت هر فرد توسط بزرگی مشکلی که می‌تواند او را از حالت منطقی بیرون آورد تعریف می‌شود.»

از سال‌های دور، بین خاطرات و لا‌به‌لای حرف‌هایی که شاید متوجه رصد ذهن کودکانه‌ی من نبودند، تا به امروز که افتخار کار در کنار دکتر علیرضا وارسته عزیز را داشتم، به یاد ندارم گفتار یا کرداری خارج از منطق از ایشان سرزده باشد. به همین خاطر برای آشنایی با جنبه‌های کم‌تر گفته‌شده از زندگی این شخصیت وسیع و عمیق به سراغ یار، هم‌قدم و هم‌فکرشان؛ سرکار خانم دکتر شهره علیدوست رفتیم تا

دکتر علی اکبر شریفی: جامعه پزشکی همواره جایگاه ویژه و منزلت اجتماعی قابل قبولی دارد.

دکتر علی اکبر شریفی، متخصص قلب و عروق از همکاران خوش‌نام در حوزه حرفه‌ای و عرصه اجتماعی شهرستان لاهیجان هستند که از وجاهت خاصی بین همشهریان و همکاران برخوردارند.
ایشان در طی سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ (دوره‌ی ششم) از اعضای فعال هیات مدیره نظام پزشکی لاهیجان-سیاهکل بودند.
در روز پزشک سال ۱۳۹۶ هیات مدیره نظام پزشکی به پاس چندین سال خدمت صادقانه جناب آقای دکتر شریفی، ایشان را به‌عنوان پزشک نمونه سال ۱۳۹۶ برگزیدند.
این انتخاب شایسته دستمایه آن گردید که طی گفتگویی، بیشتر با این شخصیت محترم آشنا شویم.

 

 لطفاً از سال، محل تولد و دوران کودکیتان بفرمایید.

Contact Us